Poradnik, jak kupić dobrą suszarkę do włosów

Każda kobieta chce mieć piękne, długie, lśniące włosy. Jest to możliwe za pomocą odpowiedniej pielęgnacji dobrymi akcesoriami i solidnymi produktami. Dziś, skupimy się na suszarkach do włosów. To jeden z najważniejszych sprzętów pozwalających właściwie pielęgnować włosy. Na co zwrócić uwagę, szukając dobrej suszarki? Poniżej kilka cennych wskazówek. 

1. Odpowiednia moc

Suszarka do włosów musi spełniać określone parametry. Nie może niszczyć włosów podczas procesu ich suszenia. Dlatego też, jej moc ma tutaj ogromne znaczenie, gdyż nieodpowiednio dobrana do włosów może powodować ich wysuszanie, łamanie a w konsekwencji – wypadanie. 

2. Lekkość, poręczność

Zdarza się tak, że panie suszą włosy codziennie przez około 30 – 60 minut. Dlatego też poręczna, wygodna i lekka suszarka do włosów to na pewno plus takiego sprzętu. Dzięki temu podczas codziennej pielęgnacji ręce pań nie są przeciążone.

3. Ciepłe/zimne powietrze

Fryzjerzy od jakiegoś czasu namawiają swoje klientki, by te suszyły włosy zimnym powietrzem. Dlatego też dobrym pomysłem jest, by nasze suszarki domowe posiadały taką opcją. Gdy panie się spieszą – mogą wysuszyć głowę ciepłem powietrzem, gdy jet możliwość – lepiej wybrać suszenie zimnym powietrzem.

Po więcej informacji zapraszamy na: https://manta.com.pl/product-category/agd/do-lazienki/suszarki/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sprzęt agd. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.